Advies nodig?

Over ons

EASY Noise Control is opgericht op 1 juli 2011. Het is een klein, jong en dynamisch bedrijf en dat willen we vooral zo houden! Dit maakt het namelijk mogelijk om snel te schakelen en een goede service te verlenen. Bij ons heeft u maar één hoofdcontactpersoon en dat is wel zo prettig.

EASY, helder en transparant
Zoals de naam al zegt: het moet 'easy' zijn om zaken met ons te doen. Wij staan voor service en gemak. Daarom doen we ons best om onze adviesrapporten en offertes zo helder mogelijk te maken. Bij ons dus geen verborgen kosten of kleine lettertjes: what you see is what you get.

Eerlijk en integer geluidsadvies
Bij vraagstukken over geluidsisolatie en akoestiek zijn veel gebruikers sterk afhankelijk van het advies dat ze krijgen. Wij zullen nooit iets verkopen waarvan we vooraf weten dat het niet gaat werken; we verkopen dan liever niets. Twijfelt u over de juiste oplossing? Vraag ons dan altijd om een advies!

Transparantie
Veel concurrenten werken met prijzen die niet transparant zijn, waardoor niet duidelijk is waarvoor u eigenlijk betaalt. Bij ons wordt een rekening altijd gespecificeerd. Wilt u toch zelf monteren dan is dat dus geen probleem en ziet u direct in de offerte wat de consequenties zijn. Prijzen zijn altijd all-in; bij ons geen verborgen kosten.

Continue verbetering
In een wereld die continu en steeds sneller verandert, moet een bedrijf in de pas blijven lopen. Wij passen ons assortiment continu aan zodat we goede oplossingen blijven bieden die passen bij de huidige tijd.

Full-service dienstverlener
EASY Noise Control kan een project geheel uitvoeren; dat betekent dat we kunnen meten, adviseren, leveren en monteren. Uiteraard is dit geen verplichting; we kunnen ook een deel van deze werkzaamheden voor u uitvoeren. Aan u de keuze! Wanneer we een compleet project voor u uit voeren dan bestaat een project uit de volgende stappen

1) Meting en presentatie op locatie
2) Uitwerking van de meting in het akoestisch rapport
3) Een doelgericht, praktisch advies dat rekening houdt met uw wensen en budget
4) Levering en montage door onze eigen ervaren montagedienst

Showroom
Benieuwd naar onze dienstverlening en producten? Bezoek dan eens onze showroom! Ons kantoor met showroom is centraal in Nederland gelegen, snel bereikbaar vanaf de snelweg en beschikt over voldoende gratis parkeerplaatsen.

Het team

 

Jeroen Blekkenhorst
Akoestisch specialist (binnendienst)

jeroenb@easy-noisecontrol.nl

LinkedIn-profiel van Jeroen Blekkenhorst weergeven Profiel weergeven

 

Thérèse de Boevère
Akoestisch specialist

therese@easy-noisecontrol.nl

LinkedIn-profiel van Thérèse de Boevère weergeven Profiel weergeven

 

Matthijs Bouwhorst
Assemblage

matthijs@easy-noisecontrol

 

Dana Broer-Albers
Inkoop, planning & logistiek

dana@easy-noisecontrol.nl

LinkedIn-profiel van Ank van Essen-Schouten weergeven Profiel weergeven


Richard Duijst
Montage

richard@easy-noisecontrol.nl


Ank van Essen-Schouten
Financiën & boekhouding

ank@easy-noisecontrol.nl     

LinkedIn-profiel van Ank van Essen-Schouten weergeven Profiel weergeven


Christian Festjens
Akoestisch specialist (binnendienst)

christian@easy-noisecontrol.nl

LinkedIn-profiel van Christian Festjens weergeven Profiel weergeven


Gudo Kanselaar
Montage

gudo@easy-noisecontrol.nl


Jeroen de Klaver
Marketing & communicatie

jeroen@easy-noisecontrol.nl

LinkedIn-profiel van Jeroen de Klaver weergeven Profiel weergeven


Nick Knipmeijer
Akoestisch specialist

nick@easy-noisecontrol.nl

LinkedIn-profiel van Jeroen de Klaver weergeven Profiel weergeven


Yalmar Ras
Akoestisch specialist

yalmar@easy-noisecontrol.nl

LinkedIn-profiel van Yalmar Ras weergeven Profiel weergeven


Remco Soeteman
Managing director

remco@easy-noisecontrol.nl

LinkedIn-profiel van Remco Soeteman weergeven Profiel weergeven

 

Ruben de Visser
Projectmanager

ruben@easy-noisecontrol.nl

LinkedIn-profiel van Yalmar Ras weergeven Profiel weergeven